Zoeken

Bevrijdingsfestival Brielle!

12 maart 2025 Bevrijdingsfestival Brielle!

Van 2 t/m 6 mei staat Brielle in het teken van 80 jaar bevrijding van Nederland. Tijdens het 11e Bevrijdingsfestival gaan we terug naar de jaren 1940-1945 met indrukwekkende displays, kampementen, een militaria-vintage markt en veel muziek.

Hoogtepunten zijn onder andere de parade met veteranen, een grote herdenkingsrit met 80 historische voertuigen en levensechte burger taferelen en jaren 40-45 winkeltje op het Turfplein en in het centrum.

In ons Historisch Museum Den Briel is van 20 maart t/m 12 mei, een tentoonstelling rondom 80 Jaar Vrijheid op Voorne te zien. Deze is samengesteld in samenwerking met de Stichting Bevrijdingsfestival Brielle, de werkgroep Bommen op Den Briel, het comité 4 en 5 mei Voorne aan Zee, de Sjoel en vijf particuliere verzamelaars uit Brielle en de regio Voorne-Putten.

Terug naar het overzicht

Nieuwsbrief

Ontvang 4x keer per jaar onze nieuwsbrief met alle tips van Brielle. Actualiteiten, evenementen, tips voor restaurants, voor jong en oud, etc.

Aanmelden